+ הגב לנושא
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: שאלה לגבי ביטוח

רוכב חדש

ברירת-מחדל שאלה לגבי ביטוח

אני מדבר על ביטוח לקטנוע דרגה A2 עד 125 סמ"ק.
    הביטוח שעולה 5500 ש"ח זה ביטוח מקיף או חובה או צד ג'?
    לפי מה שהבנתי זה ביטוח מקיף.
    עכשיו אני בן 16 נהג חדש.
    אני רוצה לעשות רק ביטוח חובה + צד ג' כמה זה אמור לעלות לי בערך?
    איזה ביטוחים אני חייב לעשות עם קניית הקטנוע?
    וכאשר הוצאתי רשיון האם מותר לי לרכב על קטנועים שהם לא שלי אבל שמתאימים לדרגת הרשיון שלי A2?(קטנועים של חברים וכו')זה מותנה במשהו?אם כן במה?

תודה ויום טוב.

משחיז רגליות

ברירת-מחדל חוזר: שאלה לגבי ביטוח

לגיל שלנו (16) ביטוח חובה לקטנוע 125 סמ"ק עולה בערך 5000 ש"ח. צד ג' אני לא יודע בדיוק כמה עולה אבל זה בסביבות 700 ש"ח (אל תתפוס אותי במילה).
    ואתה חייב לעשות לפחות ביטוח חובה, מכאן שמו חובה
    אם אתה רוצה לרכב על קטנוע של חבר את יכול רק בתנאי שיש לו ביטוח חובה לכל נהג. אם אין לו אסור לך ואתה מסכן את עצמך במקרה של תאונה.

רוכב חדש

צטט במקור פורסם על ידי hevi צפה בהודעה
    לגיל שלנו (16) ביטוח חובה לקטנוע 125 סמ"ק עולה בערך 5000 ש"ח. צד ג' אני לא יודע בדיוק כמה עולה אבל זה בסביבות 700 ש"ח (אל תתפוס אותי במילה).
    ואתה חייב לעשות לפחות ביטוח חובה, מכאן שמו חובה
    אם אתה רוצה לרכב על קטנוע של חבר את יכול רק בתנאי שיש לו ביטוח חובה לכל נהג. אם אין לו אסור לך ואתה מסכן את עצמך במקרה של תאונה.
    ומה זה ביטוח נהג צעיר?גמזה חובה לפי מה שהבנתי.

מנהל פורום פול גז הסמל של drat

ככמו שנכתב רבות בפורום יש שלושה סוגי ביטוחים שאתה יכול לעשות ואחד שאתה חייב ללא שום תנאי לעשות ואי עשיה שלו הינה עברה פלילית.

ביטוח חובה- זה הביטוח היחיד אותו אתה חייב, מחויב על פי חוק לעשות. ביטוח זה ממן את כל הטיפול הרפואי שלך, של המורכב שלך (בתנאי שאתה רשאי להרכיב) ושל הולך רגל או רוכב אופניים שיפגעו על ידיד הכלי רכב שלך. אי עשיה של הביטוח הזה אומרת שכל העלויות של הטיפול הרפואי יהיו על חשבונך בנוסף לדין פלילי. המחיר של הביטוח ניתן לחישוב במחשבון הביטוח שנמצא בחוקי הפורום.

ביטוח צד ג'- ביטוח זה מכסה נזק אך ורק לכלי רכב לא אותה גורם נזק בתאונה. הכיסוי הוא בתנאי שהתעונה באשמתך. הביטוח הזה לא מכסה את הנזק לכלי רכב שלך. הביטוח הזה איננו חובה ואתה רשאי לו לעשותו. המחיר בין 450ל 700 שקל תלוי בתנאים ובגובה הכיסוי.

ביטוח מקיף חלקי- ביטוח זה מכסה נזק נגד גניבה ושרפה בלבד לכלי רכב שלך בלבד. הוא לא מכסה שום נזק אחר, לא מכסה נזק לאף רכב אחר. הביטוח הזה איננו חובה ואתה רשאי לא לעשותו. ביטוח זה לרוב כולל גם צד ג' אבל זה תלוי בהזכם הספציפי. המחיר לרוב 6%-8% מערך הכלי.

ביטוח מקיף מלא- ביטוח זה מכסה כל נזק לכלי שלך, מכסה גניבה, שריפה ואף פגיעת כוחות טבע. הוא לרוב כולל ביטוח צד ג' לנזק בתאונה. הביטוח איננו חובה ואתה רשאי לא לעשותו. המחיר בין 10%-12% מערך הכלי.

בכל סוג ביטוח יש סעיפים המשפיעים על המחיר בהם תנאים כמו גיל הנגה (נהג צעיר), ותק הנהג, מספר התאונות בעבר, גובה הכיסוי ועוד.

"זכותך לעבוד, אך למען העבודה בלבד. על פרי העבודה אין לך כל זכות. לעולם בל יהיה המניע לעבודה השגת פירות העבודה. עבוד, ואל תיכנע לעצלות"
    "עבודה הנעשית מתוך כמיהה לשכר, ערכה פחות לאין שיעור מעבודה הנעשית בלא כמיהה שכזו, מתוך שלווה של ויתור עצמי"

רוכב חדש

צטט במקור פורסם על ידי drat צפה בהודעה
    ככמו שנכתב רבות בפורום יש שלושה סוגי ביטוחים שאתה יכול לעשות ואחד שאתה חייב ללא שום תנאי לעשות ואי עשיה שלו הינה עברה פלילית.

ביטוח חובה- זה הביטוח היחיד אותו אתה חייב, מחויב על פי חוק לעשות. ביטוח זה ממן את כל הטיפול הרפואי שלך, של המורכב שלך (בתנאי שאתה רשאי להרכיב) ושל הולך רגל או רוכב אופניים שיפגעו על ידיד הכלי רכב שלך. אי עשיה של הביטוח הזה אומרת שכל העלויות של הטיפול הרפואי יהיו על חשבונך בנוסף לדין פלילי. המחיר של הביטוח ניתן לחישוב במחשבון הביטוח שנמצא בחוקי הפורום.

ביטוח צד ג'- ביטוח זה מכסה נזק אך ורק לכלי רכב לא אותה גורם נזק בתאונה. הכיסוי הוא בתנאי שהתעונה באשמתך. הביטוח הזה לא מכסה את הנזק לכלי רכב שלך. הביטוח הזה איננו חובה ואתה רשאי לו לעשותו. המחיר בין 450ל 700 שקל תלוי בתנאים ובגובה הכיסוי.

ביטוח מקיף חלקי- ביטוח זה מכסה נזק נגד גניבה ושרפה בלבד לכלי רכב שלך בלבד. הוא לא מכסה שום נזק אחר, לא מכסה נזק לאף רכב אחר. הביטוח הזה איננו חובה ואתה רשאי לא לעשותו. ביטוח זה לרוב כולל גם צד ג' אבל זה תלוי בהזכם הספציפי. המחיר לרוב 6%-8% מערך הכלי.

ביטוח מקיף מלא- ביטוח זה מכסה כל נזק לכלי שלך, מכסה גניבה, שריפה ואף פגיעת כוחות טבע. הוא לרוב כולל ביטוח צד ג' לנזק בתאונה. הביטוח איננו חובה ואתה רשאי לא לעשותו. המחיר בין 10%-12% מערך הכלי.

בכל סוג ביטוח יש סעיפים המשפיעים על המחיר בהם תנאים כמו גיל הנגה (נהג צעיר), ותק הנהג, מספר התאונות בעבר, גובה הכיסוי ועוד.
    בקיצר אז רק חובה..
    ולא הבנתי רשום לי שמה שחייב להיות בגיל 17 ואני 16
    ובמחיר שנכלל רשום שהביטוח עולה לי 4100 שח
    ואני שמעתי 5500+-.
    משו פה מוזר!
    ועוד דבר השאלות כמה תאונות עשה הקטנוע זה מכוון כמה תאונות אני עשיתי עם הקטנוע או כמה תאונות עשה הבעלים של הקטנוע בעברו?

משחיז רגליות

יש בעייה במחשבון ביטוח שפועל עפ"י השיטה היישנה של הדרגות אבל ביטוח עוד בערך 5000 ש"ח.
    ולגבי השאלה השנייה, את אף אחד לא מעניין מה הבעלים הקודמים של האופנוע עשה איתו, מדובר רק על הפרטים שלך!

מנהל פורום פול גז הסמל של scar

צטט במקור פורסם על ידי hevi צפה בהודעה
    יש בעייה במחשבון ביטוח שפועל עפ"י השיטה היישנה של הדרגות אבל ביטוח עוד בערך 5000 ש"ח.
    ולגבי השאלה השנייה, את אף אחד לא מעניין מה הבעלים הקודמים של האופנוע עשה איתו, מדובר רק על הפרטים שלך!
    המחשבון עובד לפי הדרגות הנוכחיות של הביטוח, שאינן זהות לדרגות הרישוי (ולא היו זהות לדרגות הרישוי עוד לפני השינוי האחרון)

He was a very cautious man who never romped and played,
    He never smoked, He never drank, Nor ever kissed a maid,
    And when he up and passed away his insurance was denied...
    For since he hadn't ever lived, they claimed he never died.

credit to UngaWunga @ ADVrider

21, לא נשכח

משחיז רגליות

כן צודק, לא מצאתי את הניסוח המדוייק

+ הגב לנושא

חוקי פרסום הודעות