+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 22

נושא: נסיעה מירושלים לים המלח עם 125 סמ"ק

רוכב צעיר

ברירת-מחדל נסיעה מירושלים לים המלח עם 125 סמ"ק

שלום לכולם

בסוף החודש אני מתכנן לנסוע עם הקטנוע שלי SYM HD125 מירושלים לים המלח,לאיזור של המלונות ורציתי לדעת האם נסיעה זו אפשרית בקטנוע?
    הקטנוע כמובן מטופל,ללא בעיה וכרגע עם 3000 ק"מ בכ4 חודשים וקצת.
    נסיעה כזו לא תהיה קשה לקטנוע?

תודה.

שייפן בירכיות הסמל של michael carmi

ברירת-מחדל חוזר: נסיעה מירושלים לים המלח עם 125 סמ"ק

בפירוש לא

שייפן בירכיות הסמל של MoNkEyPoO

צטט במקור פורסם על ידי michael carmi צפה בהודעה
    בפירוש לא
    ולמה זה??
    אפשר ובלי שום בעיה... פשוט אל תסע אם מצערת פתוחה לגמרי כל הנסיעה. ואתה תגיעה בכיף...
    רק שיקח לך קצת זמן.
    יאאאטינגר!! בכיף!!
    http://www.youtube.com/watch?v=xUGCgWjY8pw

בפירוש לא תהיה בעיה

רוכב צעיר

אני בד"כ משייט על 100 קמ"ש ובמצב הזה יש לי עוד 15-20 קמ"ש בערך עד למהירות הסופית בשעון ואני גם מתכנן לעצור בצומת אלמוג,אז אני מעריך שיקח לי בערך שעתיים כולל עצירה של רבע שעה.

אני רק אציין שאני בלי ציוד כי הציוד יהיה באוטו של חבר והוא כבר נוסע עם שניים(נהג חדש),לכן החלטתי לנסוע עם הקטנוע כי גם ככה אף פעם לא ביצעתי נסיעה ארוכה אז חשבתי אם כבר אז עכשיו זה אפשרי.

זאת לא נסיעה ארוכה, גם נסיעה לתל אביב היא לא נסיעה ארוכה
    אין לך מה לדאוג, בדוק נוזל קירור, בדוק לחצי אויר, בדוק שמן ותן גז

רוכב צעיר

OK תודה לכם

שייפן מרפקים הסמל של הבלתי נראה

אפשר גם לעשות את זה על רולרביידס, זה אפילו יחסוך לך דלק ויסייע לכושר הגופני. מכאן ועד להמליץ לך על זה המרחק הוא רב.

מנהל פורום פול גז הסמל של drat

העליות לירושלים מים המלח הן בעייתיות. העליה די תלולה וכלי 125 סמ"ק לא יעלה אותה ביותר מ 60-70 מה שאומר שבכביש מהיר אין לך שום בטיחות אקטיבית. כך שתיאורטית זה אפשרי אבל מסוכן, רכבים עוקפים על כביש צר במהירות גבוה, אין לך שום דרך להתחמק מנהגים מעצבנים ובכלל לא תענוג.

כך שבירידה לים המלח זה בסדר בחזרה זה יותר בעיתי.

"זכותך לעבוד, אך למען העבודה בלבד. על פרי העבודה אין לך כל זכות. לעולם בל יהיה המניע לעבודה השגת פירות העבודה. עבוד, ואל תיכנע לעצלות"
    "עבודה הנעשית מתוך כמיהה לשכר, ערכה פחות לאין שיעור מעבודה הנעשית בלא כמיהה שכזו, מתוך שלווה של ויתור עצמי"

שייפן בירכיות הסמל של MoNkEyPoO

צטט במקור פורסם על ידי drat צפה בהודעה
    העליות לירושלים מים המלח הן בעייתיות. העליה די תלולה וכלי 125 סמ"ק לא יעלה אותה ביותר מ 60-70 מה שאומר שבכביש מהיר אין לך שום בטיחות אקטיבית. כך שתיאורטית זה אפשרי אבל מסוכן, רכבים עוקפים על כביש צר במהירות גבוה, אין לך שום דרך להתחמק מנהגים מעצבנים ובכלל לא תענוג.

כך שבירידה לים המלח זה בסדר בחזרה זה יותר בעיתי.

להצמד לשוליים זה מה נשאר לעשות במקרא כזה או אפילו לנסוע על השול כמו מסעית בישביל לא להפריע לתנועה.
    סע בזהירות ואם הרבה ערנות.
    יאאאטינגר!! בכיף!!
    http://www.youtube.com/watch?v=xUGCgWjY8pw

רוכב חדש הסמל של chenapil

לפי מה שאני זוכר מהכביש שם שאחרי המחסום ותחילת העליות הרציניות הוא לא כביש צר כ"כ...

וזה ממש לא מרחק רחוק. לא נראה לי שיקח לך שעתיים, זה מוגזם. בייחוד לא הירידות.

רוכב מתחיל

אני מפספס משהו?
    הנסיעה מירושלים לים המלח היא כ-50 קילומטר, אלא אם כן אתה מגיע לצד הרחוק יותר שלו(ואין לי מושג באיזה צד המלונות)
    נסיעה כזאת על 90 קמ"ש נניח(מהירות שיוט אופטימלית) לא צריכה לקחת הרבה זמן בהלוך בהתחשב גם בעצירות וגם בירידות כל הדרך.

הדרך חזרה אולי עלולה להיות בעייתית, אבל עצירה ומנוחה לפני העליות הקשות ונסיון לאמץ את הקטנוע כמה שפחות יקל על התהליך.

הבטיחות היא דבר שונה, בכל מקרה בדרך למעלה יש לך את השוליים בצמוד להר, אם באמת סכנה נשקפת ורואים איזה נהג עצבני שם מאחורה, תמיד אפשר לברוח לצד(כי במצב שלך לא יהיה אפשר לברוח קדימה)

מנהל פורום פול גז הסמל של drat

צטט במקור פורסם על ידי MoNkEyPoO צפה בהודעה
    להצמד לשוליים זה מה נשאר לעשות במקרא כזה או אפילו לנסוע על השול כמו מסעית בישביל לא להפריע לתנועה.
    סע בזהירות ואם הרבה ערנות.
    בכביש 1 המזרחי אין ממש שולים תקינים במיוחד באזור נבי מוסא, ורד יריחו ועוד כמה מקומות שאני לא יכול למקם.
    השוליים מלוכלכים, צרים ועם גדר הפרדה שהרגה כבר לא רק רוכבים וזה במקרה הטוב

צטט במקור פורסם על ידי chenapil צפה בהודעה
    לפי מה שאני זוכר מהכביש שם שאחרי המחסום ותחילת העליות הרציניות הוא לא כביש צר כ"כ...

זה ממש לא מרחק רחוק. לא נראה לי שיקח לך שעתיים, זה מוגזם. בייחוד לא הירידות.
    תזכר שוב יש כמה וכמה עליות קשות לפני למשל העליה באזור נבי מוסא.

צטט במקור פורסם על ידי -oRi- צפה בהודעה
    אני מפספס משהו?
    הנסיעה מירושלים לים המלח היא כ-50 קילומטר, אלא אם כן אתה מגיע לצד הרחוק יותר שלו(ואין לי מושג באיזה צד המלונות)
    נסיעה כזאת על 90 קמ"ש נניח(מהירות שיוט אופטימלית) לא צריכה לקחת הרבה זמן בהלוך בהתחשב גם בעצירות וגם בירידות כל הדרך.

הדרך חזרה אולי עלולה להיות בעייתית, אבל עצירה ומנוחה לפני העליות הקשות ונסיון לאמץ את הקטנוע כמה שפחות יקל על התהליך.

הבטיחות היא דבר שונה, בכל מקרה בדרך למעלה יש לך את השוליים בצמוד להר, אם באמת סכנה נשקפת ורואים איזה נהג עצבני שם מאחורה, תמיד אפשר לברוח לצד(כי במצב שלך לא יהיה אפשר לברוח קדימה)
    אתה ממליץ מניסיון על הבריחה לצד במקרה כזה?

כמו שאמרתי הכביש הזה בחלק הגדול (עד מעלה אדומים) הוא כביש צר, עם שוליים באיכות נוראית, מלאי לכלוך ולרוב לא תקינים. הכביש עצמו בעל כמה סיבובים עוורים ומקומות בעייתיים. כמו כן יש שם כמה סוגי נהגים שהם "מכה" אם זה רכבים צבאים עם נהגים חסרי ניסיון , חסרי אחריות על רכבים שלא שלהם ואם זה פלסטינאים שחולקים את הכביש הזה ולא תמיד בטוחים איפה מותר ואיפה אסור ועוד כמה דוגמאות.

רבותי כמה מכם רכבו כביש מעין זה על כלי ללא בטיחות אקטיבית כלל (לכלי 125 סמ"ק בעליות כאלו אין ממש בטיחות אקטיבית) אני מנחש שאף אחד. אז אני אישית מעדיף שלא תצאו בהצהרות כמו "שעתיים זה גג ולא מסוכן בכלל".

"זכותך לעבוד, אך למען העבודה בלבד. על פרי העבודה אין לך כל זכות. לעולם בל יהיה המניע לעבודה השגת פירות העבודה. עבוד, ואל תיכנע לעצלות"
    "עבודה הנעשית מתוך כמיהה לשכר, ערכה פחות לאין שיעור מעבודה הנעשית בלא כמיהה שכזו, מתוך שלווה של ויתור עצמי"

אופנובנק הסמל של Smi1ey

דראט צודק, הייתי בים המלח ועברתי בערך באזורים האלה, יש שם עליות וירידות שלא ממש מומלץ ליסוע בהם עם 125 סמ"ק.

עדיף עם 250 ומעלה...
    צטט במקור פורסם על ידי scar צפה בהודעה
    דקטור, כשתרצה שנחליף אותך לאיזה רבע שעה לשירותים או משהו תודיע.

רוכב צעיר

תודה לכולכם,אבל אני לא יודע יותר מה לחשוב כי מידי פעם אני רואה כאן אנשים שכותבים שלפני מספר שנים הם נסעו מהצפון עד אילת עם 50 סמ"ק וכל הזמן אומרים שהאופנועים/קטנועים בנויים לזה והנה אני כאן נמצא בדילמה בגלל שעכשיו אני רואה שאתם לא ממליצים וזה מסוכן.

מסוכן אני יודע ואני מוכן לקחת את הסיכון,אבל האם הקטנוע יעמוד בכך מבלי שיגרם לו נזק כלשהו?,אני מתכוון לעשות מספר עצירות בדרך,אז אני מקווה שהקטנוע יגיע ויחזור בשלום.

+ הגב לנושא

חוקי פרסום הודעות