+ הגב לנושא
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: התנהלות לאחר החלקה שלי ושל עוד חבר בתחנת דלק

רוכב מתחיל הסמל של Liran92

ברירת-מחדל התנהלות לאחר החלקה שלי ושל עוד חבר בתחנת דלק

שלום,
    אני ועוד חבר נכנסו לתדלק בתחנת דלק והחלקנו בגלל שפיכת סולר (כל המשטח חלק גם ככה והיה מלא סולר, כמה מלא? לא הצלחנו לעמוד!),
    צילמנו את מקום התאונה ואת הנזק לאופנועים במקום התאונה (צולם באייפון ככה שיש גם הוכחה שהצילום התרחש באותו מיקום וזאת הודות
    למכשיר שודגם את נקודת הציון לפי הgps), "למזלנו" כל המשטח של התחנה הוא מגומי כחול מוזר כזה ככה שכל חלק שנדפק גם "נצבע" בכחול.
    עד כאן לתיאור הכללי,
    פעולות לאחר ההחלקה,
    שנינו הרמנו את האופנועים על מנת לבדוק שהכל בסדר איתם
    הלכנו לתחנת המשטרה שמה שלחו אותנו לבית החולים, היינו בבית החולים, שנינו נפגענו ברגלים (הודות למיגון, הייתי עם ז'קט כפפות וקסדה)
    הפגיעות הניבו רק מכות יבשות, בניגוד לחברי אני הייתי בדרך לעבודה (האם יש לזה רלוונטיות?)

לאחר הביקור בבית החולים ובעקבות החג נלאצנו להמתין יומיים עד אשר היה בוחן תנועה שיקח את גירסתנו
    במקביל יצרתי קשר עם חברת הביטוח שלי שכרגע בודק מה ניתן לעשות (שנינו מבוטחים רק צד ג' וחובה מלא),

השאלות שלי הן כדלקמן:
    מה ניתן לעשות? האם כדי לקחת עו"ד ולתבוע עצמאית את התחנה?
    האם חייב להזמין שמאי? פשוט התאונה התרחשה באילת והשמאי היחיד שהצלחתי למצוא נמצא כרגע בחו"ל לעשרה ימים הקרובים- האם לסמיכות לתאונה והזמנת השמאי יש משמעות?
    האם התאונה נחשבת כתאונת עבודה?
    האם יש פה מקום לתבוע לרשלנות?

כמו- כן אשמח לדעת איך מתנהל תיקון הנזק במקרים שכאלה- אף פעם לא השתתפתי בתאונה שלא מול כלי רכב אחר,
    על מי לשאת את ההוצאות הראשוניות? (כאמור אני גר באילת ומדובר על אופנוע דוקאטי שאין לו מוסך מורשה באילת אלה רק במרכז והאופנוע לא במצב ביטחותי לנסיעה),
    האם בגלל שמדובר באופנוע יש הבנה מהבט של דחיפות- אני אסביר: ברכב אם יש תאונה ומתעקם פח אז בסדר אפשר לנסוע
    אבל אצלי למשל הכידון זז מעט ולא מיושר והרגלית הילוכים התעקמה- מצב מסוכן ביטחותית, האם בעקבות כך אני אוכל לבקש שהטיפול
    יערך בצורה דחופה?

כפי שאתה רואה יש לי המון שאלות בגלל שאנני בקיא בחומר ונראה כי סוכן הביטוח שלי (9000000), אינו בקיא בחומר גם כן.

אשמח לכל עזרה
    בתודה מראש,
    לירן
    Ducati Hypermotard 821

משחיז רגליות

ברירת-מחדל חוזר: התנהלות לאחר החלקה שלי ושל עוד חבר בתחנת דלק

1. כן רצוי להיעזר בשרותיו של עו"ד בניהול התביעה בכפוף לכך שמדובר בנזק שמצדיק מבחינה כלכלית הוצאה על עו"ד.
    2. כן, אתה חייב להזמין שמאי כי אי אפשר להגיש תביעת נזקי רכוש לרכב ללא צירוף של חוו"ד שמאי.
    3. בגדול, תאונת דרכים - עבודה היא תאונה שאירעה בדרך לעבודה, בעבודה או מהעבודה הביתה.
    4. לצערי אין התחשבות מצד הביטוח בנזקים דחופים שמשביתים את הרכב מנהיגה בו. אדם שאין לו כסף לתקן את הרכב על חשבונו ולאחר מכן "להתעסק" עם הביטוח נמצא בבעיה. אני מדגיש שאין להתחיל בתיקון ברכב לפני שבודק אותו שמאי.

במקרה שלך הייתי קודם כל מוצא עו"ד שינהל עבורך את התיק ופועל עפ"י הוראותיו באשר לשלבי ההתקדמות של תיקון הנזק הזה כדי שבבוא היום בביהמ"ש התיק מול חברת הביטוח יתנהל באופן החלק ביותר שניתן.
    נערך אחרון על ידי עו"ד עופר מריאן : 09-10-2012 ב 15:49
    שאלות לעו"ד עופר מריאן בתחום נזקי גוף ורכוש באמצעות הטלפון: 03-5607370

רוכב מתחיל הסמל של Liran92

ברירת-מחדל חוזר: התנהלות לאחר החלקה שלי ושל עוד חבר בתחנת דלק

תודה רבה על התשובה
    Ducati Hypermotard 821

+ הגב לנושא

חוקי פרסום הודעות