+ הגב לנושא
מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך 14

נושא: נשים רוכבות-שיר אהבה.

שייפן מדופלם הסמל של השושנים

ברירת-מחדל נשים רוכבות-שיר אהבה.

סופי ואני יצאנו לחופש, אחד מהיתרונות שאנו לא מוגבלים לשעה או למקום מסויים ואנו נהנים לשוטט לנו ברחבי ירושלים.
    באחד מהאמשים האחרונים, הסבה סופי את תשומת לבי לרוכבת חתיכה (לפחות על פי מה שהספקנו לראות מבעד לקסדה ומשקפי השמש) הרוכבת שהתניידה לה על פלסטיק אופנתי 125 בקלילות מרשימה לבשה מכנס קצרצר שחשף רגל חטובה ושזופה שהסתיימה לה אי שם למטה בסנדל אצבע מרשים ואצבעות ארוכות משוכות בלאק אדום בוהק (שרי רד באנגלית).
    על גופה האנורקטי בעליל, השליכה גופיה ירקרקה, כפרצופי הנהגים שצפו בה מבעד לחלונות רכבם בפקק הארוך,
    והגופיה שהתאמצה ללא הצלחה לעטוף את פלג גופה העליון שניראה כי אחד מטובי מנתחי הפלסטיק, בארץ או בחו"ל השקיע לא מעט זמן כסף וסיליקון, בשיפור המראה. קסדת חצי, תואמת את צבע הקוראיני/סיני/יפני שלה,אודם תואם את צבע הלאק, ומשקפי שמש סטייל קריסטיין דיור...
    יש משהו בנשים רוכבות. יגידו עלי שוביניסט, יגידו חרמן, אבל רוכבות אופנוע עושות לי את זה...משהו בישיבה המפושקת, הרכינה קדימה לכידון, היכולת שלה להתמודד עם רכב לא שגרתי ונותן פרט ליכולת להגיע ממקום למקום גם הנאה מהוויברציות והרכיבה מעידה על יותר מדבר אחד
    משותף לה ולי.

אי שם בסוף שנות השיבעים, פרקתי ביחד עם שכן מנוע של ICM השכן שהבין שיש לו עסק עם חולה הגה, היה בעל ידע ויכולת מדהימה, ללמד ולהסביר מה תפקידו של כל חלק וחלק במנוע, וכך הפכו הברגים וחלקי המתכת המלוכלכים בשמן וגריז, תחת שפתי הדבש שלו, למכונה אחת מופלאה ששרה ומנגנת בסימפוניה מתוזמנת היטב, פעם אחת פרקנו והרכבנו מנוע ומאז ברור לי איך הוא עובד ומה מניע אותו!
    בעוונותי גם נשים פרקתי והרכבתי, אפילו מס' פעמים, למען ההגינות גם הן עשו לי דברים דומים, אבל עד היום לא ברור לי איך הן עובדות או אפילו מה מניע אותן. דוגמאות לא חסר.

ישנן את אלה הרואות אופנוע נגשות לרוכב ואומרות בלי בושה ישר לתוך עיניו "אני רוצה סיבוב" מבחינתן הוא יכול להיות רוצח סידרתי, חולה נפש, או סתם סדיסט, אותן זה לא מעניין הן רוצות סיבוב, אגב אם אתה היית ניגש לבחורה ואומר לה משפט זהה היו יכולים להאשים אותך בהטרדה!
    או אלה האומרות אני עם אופנוען לא יוצאת בחיים! אבל עם נרקומן, שתיין, עבריין, מהמר. כן?

אחרת חובבת אופנועים שהייתה חלק נכבד מילדותינו העשוקה, את רוב נעוריה בילתה במושב האחורי של האופנוע, מיום שהתחתנה הטילה וטו על בעלה בנושא רכישת אופנוע-אופנוע זה מסוכן-לך ללמוד לטוס!

חברה אחרת בימי רווקותי העליזה, ערב סתיוי, ממתין לה מתחת לבית במרחק סביר מהאבא העצבן שלה, האופנוע מונע, היא יורדת באיחור אופנתי בשימלת קיץ קלילה, למי שלא מכיר את י-ם אספר שבלילות מאוד קר שם...ועל אופנוע קפוא!
    אגב השימלה אף פעם לא נישארת במקום, היא תמיד תסתבך בשרשרת!

בקיצור סופי ואני עוצרים בסמוך לגב', אני יכול להישבע לכם שריח קרם הגוף שלה או הבושם גרם למנוע של סופי לעבוד חזק יותר,
    שאלתי אותה אם היא יודעת שהיא מסכנת את עצמה ברכיבה בלבוש כזה על הקטנוע, יודעים מה היתה התשובה?

"חיים רק פעם אחת" ... בחיי! - אחרי תשובה כזו ניגמרו לי המילים - רן

רוכב חדש

ברירת-מחדל חוזר: נשים רוכבות-שיר אהבה.

וואוו בא לי שתמשיך נהניתי

שייפן מדופלם הסמל של shaig

אהבתי
    CBR 600 F4i

רוכב מתחיל הסמל של דניאלה

לא מספיק, תכתוב עוד - על נשים, על גברים, על כאלה שעדיין לא סגורים על עצמם....
    בעצם, גם רשימת קניות לסוּפר תצא מעניינת כשאתה כותב אותה

***אגב, החלק של ה"עושה לי את זה" שכתבת עליו - נכון גם לגבי נשים כשמדובר בגברים אופנוענים.
    הבייבי הלך. מה עכשיו?

GSX-R600

צטט במקור פורסם על ידי דניאלה צפה בהודעה
    קניתי ג'יקסר כי רציתי ג'יקסר. קניתי ג'יקסר כי אני יכולה להרשות לעצמי ג'יקסר. למה? ככה או כובע, מה שבא לכם.

בקיצור:

מנהל פורום משקיענים הסמל של Yohai71

"The secret of life is honesty and fair dealing. If you can fake that, you've got it made"

Groucho Marx

כישרון GP מבוזבז הסמל של sefee88

טוב אתה!
    השבוע ראיתי ברחבי הבירה, טילמקס 2012 לבן ויפה, רכוב בידי נער שרירי עם גופיה, מכנס קצר וכפכפים, מרכיב את החברה הדקיקה שלו הממוגנת אפילו פחות ממנו, שניהם עם קסדת חצי אבטיח, טסים כאילו אין מחר.

אנשים כאלו כנראה עוד לא החליקו.
    צטט במקור פורסם על ידי SDH666 צפה בהודעה
    לפי דעתי זה היתרון היחיד של FXP על פני פג"ז
    מי שצריך עזרה בהזמנת קו אינטרנט ו/או שיחות מ"בזק" יכול לפנות אליי ואשתדל לעזור ככל הניתן

הסירו פעמיים בשבוע את חוסם הפרסומות ותנו למגזין שלנו כח להמשיך!

רוכב נמרץ הסמל של yogibear

צטט במקור פורסם על ידי השושנים צפה בהודעה
    ,
    הגופיה שהתאמצה ללא הצלחה לעטוף את פלג גופה העליון שניראה כי אחד מטובי מנתחי הפלסטיק, בארץ או בחו"ל השקיע לא מעט זמן כסף וסיליקון, בשיפור המראה

יש משהו בנשים רוכבות. יגידו עלי שוביניסט, יגידו חרמן, אבל רוכבות אופנוע עושות לי את זה...משהו בישיבה המפושקת,

בעוונותי גם נשים פרקתי והרכבתי, אפילו מס' פעמים, למען ההגינות גם הן עשו לי דברים דומים, אבל עד היום לא ברור לי איך הן עובדות או אפילו מה מניע אותן. דוגמאות לא חסר.

"חיים רק פעם אחת" ... בחיי! - אחרי תשובה כזו ניגמרו לי המילים - רן

]
    במילה אחת ?
    ח-ר-מ-ן !!!!

בשתי מילים ?
    כתיבה משובחת !!!

בכמה מילים ?
    כשאחזור לדו"ג (מקווה אוטוטו ) אנחנו חייבים להשלים פערים ולהפגש !!! את נוקיה (אתה ) פספסת , לא נורא, נשלים פערים.
    שמע, אני קורא, מחייך ומגחך. רן, אתה פשוט כותב מעולה .
    נערך אחרון על ידי yogibear : 10-08-2012 ב 11:53
    ויקטור פרנקל
    " כשאני יודע לאן אני הולך, אני יכול לשאת כל איך " .

היה:K1200LT שמזכיר תדיר חברת ביומד בהתהוותה: הוצאות עצומות בלתי נשלטות עם עתיד מעורפל ופחד מתמיד מפני המחר. יש :SKYTEAM שעולה 3/4 ממחיר ABS של BMW .קטן פשוט זול לאחזקה מהנה - ממש טרקטורון על 2. מומלץ למי שאוהב לצלם בשטח ומושבניקים.

רוכב ? דאג לחזק את מועדון האופנועים, כוחנו במספרנו http://www.motorcycle.org.il/

שייפן מרפקים הסמל של MasterOz

רן...

איפה כל זה כשיושבים אתך לבירה? איפה?

ינעל העולם...ואשתו הרוכבת.

בוב עבדאי.
    המייל האדום - fullgazmc@gmail.com - המקום בו משאלות הלב שלכם...לא הולכות לאיבוד!

כשאתה מת, אתה לא יודע שאתה מת...זה קשה רק לאחרים, אותו דבר...כשאתה טיפש.

למכירה - צינורות בלם ומצמד שזורים, של חברת GALFER

רוכב נמרץ הסמל של dor_dan

מעניין אם היא הייתה יכולה להמשיך לחיות עם שפשופים, ו/או אספלט על חצי גוף.
    When you're on your bike, you're on your on own

שייפן מדופלם הסמל של השושנים

צטט במקור פורסם על ידי MasterOz צפה בהודעה
    רן...

איפה כל זה כשיושבים אתך לבירה? איפה?

ינעל העולם...ואשתו הרוכבת.

בוב עבדאי.
    אני לא מתמסר בקלות אחרי שלוש פגישות...רן

רוכב נמרץ הסמל של Reut

יש משהו בנשים רוכבות. יגידו עלי שוביניסט, יגידו חרמן, אבל רוכבות אופנוע עושות לי את זה...משהו בישיבה המפושקת, הרכינה קדימה לכידון, היכולת שלה להתמודד עם רכב לא שגרתי ונותן פרט ליכולת להגיע ממקום למקום גם הנאה מהוויברציות והרכיבה מעידה על יותר מדבר אחד
    משותף לה ולי.

ישנן את אלה הרואות אופנוע נגשות לרוכב ואומרות בלי בושה ישר לתוך עיניו "אני רוצה סיבוב" מבחינתן הוא יכול להיות רוצח סידרתי, חולה נפש, או סתם סדיסט, אותן זה לא מעניין הן רוצות סיבוב, אגב אם אתה היית ניגש לבחורה ואומר לה משפט זהה היו יכולים להאשים אותך בהטרדה!
    אני לא יודעת אם שמת לב רן אבל תשאל את דניאלה וגם אני יכולה להעיד שבכל יום ויותר מברמזור אחד, שולף נהג פחית א תפרצופו מהחלון ומבקש סיבוב בלי בושה ומבלי לחשוש מתלונה על הטרדה (אולי כן צריכים לחשוש)...

צטט במקור פורסם על ידי דניאלה צפה בהודעה

לא מספיק, תכתוב עוד - על נשים, על גברים, על כאלה שעדיין לא סגורים על עצמם....
    בעצם, גם רשימת קניות לסוּפר תצא מעניינת כשאתה כותב אותה

***אגב, החלק של ה"עושה לי את זה" שכתבת עליו - נכון גם לגבי נשים כשמדובר בגברים אופנוענים.

אופנוענים הם גברים אמיתיים...
    2010 Versys 650

שייפן בירכיות הסמל של LowRpm

הפרק הבא זה שראית אותה רוכבת אחרי חודש עם גופייה ואתה הקסדת חצי רק שהפעם חצי מהעור שלה ניראה כאילו היא ניצולת שריפה, והפנים שלה בגווני עור שונים כי השתילו לה עור מהתחת על כל הסנטר?? + 5 שיניים תותבות.
    Bandit 1200 StreetFighter

מושב רוכב לR6 שנת 2008 ומעלה למכירה.

צטט במקור פורסם על ידי drat צפה בהודעה
    זה כיף, זה ביטוי אישי, זה אומנות ובגדול זה יחודי ואישי. אדם מחפש לבטא את עצמו דרך שינוי רכושו בדמותו ולא בדמות איך שהמהנדסים ואנשי השיווק רואים אותו.

רוכב צעיר הסמל של idoelma

אכן יש בזה משהו מושך...

החברה גם נמצאת בקטגוריה!
    (אם כי היא התחילה אחרי שהכרנו)
    פגאסו נותן לך כנפיים

ובחסות, יצאתי לשאוף קצת רוח:

"יצאתי לשאוף קצת רוח"

(תקציר שירי החורף הבא, מאיר אריאל זצ"ל)

כישרון GP מבוזבז הסמל של sefee88

אני לא מתמסר בקלות אחרי שלוש פגישות...
    משחק אותה קשה להשגה?
    צטט במקור פורסם על ידי SDH666 צפה בהודעה
    לפי דעתי זה היתרון היחיד של FXP על פני פג"ז
    מי שצריך עזרה בהזמנת קו אינטרנט ו/או שיחות מ"בזק" יכול לפנות אליי ואשתדל לעזור ככל הניתן

הסירו פעמיים בשבוע את חוסם הפרסומות ותנו למגזין שלנו כח להמשיך!

+ הגב לנושא

חוקי פרסום הודעות