PDA

View Full Version : המצאה שלי, מנעול לאופנוע\קטנוע

Tom Pel
14-12-2008, 18:57
לפני פחות משעה הצלחתי להמציא מנעול לאופנוע\קטנוע שאם אתה רוצה לפרוץ אותו זה או עם פטיש 5 קילו (אבל צריך לעבוד הרבה ולעשות הרבה רעש וגם זה עדיין כימעט בילתי אפשרי לפריצה)או עם דיסק גדול, עם הקטן זה לא אפשרי, וגם עם הגדול זה יקח זמן והרבה רעש,אה ואני לא הולך להגיד איך המנעול ניראה ואיך הוא עובד(זה עדיין לא פטנט רשום:headbang: )אבל מה שאני יכול להגיד זה שהוא נועל את הגלגל לריצפה,

אז מה שאני בא להגיד או יותר נכון לבקש זה שכל אחד יצלם לי את הגלגל שלו מקרוב כדאי שאני יוכל להיות בטוח שאפשר לשים את המנעול הזה כימעט לכל סוגי האופנועים\קטנועים

תודה רבה לעוזרים.

Mill3r
14-12-2008, 18:59
מה מונע מהגנב להשאיר את הגלגל ולקחת את האופנוע?

nat
14-12-2008, 19:00
המצאת מנעול עמיד לספריי חנקן?
עכשיו אני קונה!

:rolleyes:

avisad1
14-12-2008, 19:04
לפני פחות משעה הצלחתי להמציא מנעול לאופנוע\קטנוע שאם אתה רוצה לפרוץ אותו זה או עם פטיש 5 קילו (אבל צריך לעבוד הרבה ולעשות הרבה רעש וגם זה עדיין כימעט בילתי אפשרי לפריצה)או עם דיסק גדול, עם הקטן זה גם לא אפשרי וגם עם הגדול זה יקח זמן והרבה רעש,אה ואני לא הולך להגיד איך המנעול ניראה ואיך הוא עובד(זה עדיין לא פטנט רשום:headbang: )אבל מה שאני יכול להגיד זה שהוא נועל את הגלגל לריצפה,

אז מה שאני בא להגיד או יותר נכון לבקש זה שכל אחד יצלם לי את הגלגל שלו מקרוב כדאי שאני יוכל להיות בטוח שאפשר לשים את המנעול הזה כימעט לכל סוגי האופנועים\קטנועים

תודה רבה לעוזרים.
קח בחשבון שהגלגל של הקטנועים,עלול להיות צר מאוד(בחריצים),כמו כן,מה בנוגע לג`אנט עם חישורים/סליקים?
שב על התכנון כמו שצריך,תחשוב גם על עניין המשקל אם זה מונח על הגלגל וכן אולי להכניס עוד זרוע
שתאפשר קשירת גוף האופנוע..
בהצלחה,תעדכן בהמשך..:thumbsup2

Tom Pel
14-12-2008, 19:05
עכשיו אני קונה!

מה מונע מהגנב להשאיר את הגלגל ולקחת את האופנוע?

אולי זה לא עמיד בפני פצצת אטום אבל זה יותר חזק פי4 משרשרת 14 מ'מ

avisad1
14-12-2008, 19:08
עכשיו אני קונה!

רגע אחד..
עכשיו את לא קושרת את האופנוע עם מנעול לא עמיד לחנקן?אם כן,אז אולי אפילו לא נקשור-הרי זה לא מונע!
עכשיו ברצינות,אפשר לפרגן על היוזמה בלי לבאס את הבחור..

Nihil
14-12-2008, 19:18
נו, פרסם תמונה קטנה... רק כדי שנבין אם אנחנו שוללים סתם..
מבטיח שלא גונב את הרעיון! שבועת צופה!

Cheezy Rider
14-12-2008, 19:29
לפני פחות משעה הצלחתי להמציא מנעול לאופנוע\קטנוע שאם אתה רוצה לפרוץ אותו זה או עם פטיש 5 קילו (אבל צריך לעבוד הרבה ולעשות הרבה רעש וגם זה עדיין כימעט בילתי אפשרי לפריצה)או עם דיסק גדול, עם הקטן זה לא אפשרי, וגם עם הגדול זה יקח זמן והרבה רעש,אה ואני לא הולך להגיד איך המנעול ניראה ואיך הוא עובד(זה עדיין לא פטנט רשום:headbang: )אבל מה שאני יכול להגיד זה שהוא נועל את הגלגל לריצפה,

תודה רבה לעוזרים.

אתה רוצה תמונת צד או מקדימה?

יונתן57
14-12-2008, 20:20
הגלגל הקידמי שלי נראה ככה:
http://www.suzuki-gb.co.uk/uploads/bikes_gs500_1.2.jpg

BlueDot
14-12-2008, 20:34
ממליץ לעשות בדיקה שמוצר כזה לא קיים כבר בשוק לפני פרוצדורה של פטנט.

אולי משהו כזה ?

http://www.bikebone.com/page/BBSC/PROD/OXFORD/OF443

Cheezy Rider
14-12-2008, 20:38
ממליץ לעשות בדיקה שמוצר כזה לא קיים כבר בשוק לפני פרוצדורה של פטנט.

אולי משהו כזה ?

http://www.bikebone.com/page/BBSC/PROD/OXFORD/OF443

לא הבנתי מה הבעיה לפרק את ערמת המתכת מהרצפה ושלום על ישראל?

shaul_13
14-12-2008, 20:55
אני מצאתי הרגע נפט בנגב...

ברגע שאתעשר אקנה לכולכם אופנוע...

בעצם לא.

shai101
14-12-2008, 21:05

דיייי דייייי
אי אפשר "לפרק את הגלגל\אי אפשר לפרק את ערמת המתכת?\הוא לא עמיד לחנכן?(עלאק חנקן)
חלאס עוד מעט אני ישים מנעול שרשרת תגידו לי שיפרקו את העמוד תאורה ואת הגלגל כדי לגנוב לי את האופנוע :boo:

אל תתיחס לתגובות האלה תמשיך בשלך ושיהיה המוון בהצלחה!!! ותפסיק להתייחס לכל הקנאים שלא יודעים לפרגן. גם על המנעול דיסק צחקו פעם (אי אפשר להרים את האופנוע על הגב ולברוח??? :eek: )

600 ירושלמי
14-12-2008, 21:10
גם על המנעול דיסק צחקו פעם (אי אפשר להרים את האופנוע על הגב ולברוח??? :eek: )

כן, אפשר. אמנם לא על הגב אבל שני אנשים וטנדר- בהחלט.
ולצערנו כבר עשו את זה, עושים את זה וימשיכו לעשות את זה.

אורי_י
14-12-2008, 21:22
גם על המנעול דיסק צחקו פעם (אי אפשר להרים את האופנוע על הגב ולברוח??? :eek: )

על המנעול דיסק צוחקים גם היום. גם בעלי האופנועים, אבל בעיקר הגנבים :rolleyes:.

Cheezy Rider
14-12-2008, 21:26
דיייי דייייי
אי אפשר "לפרק את הגלגל\אי אפשר לפרק את ערמת המתכת?\הוא לא עמיד לחנכן?(עלאק חנקן)
חלאס עוד מעט אני ישים מנעול שרשרת תגידו לי שיפרקו את העמוד תאורה ואת הגלגל כדי לגנוב לי את האופנוע :boo:

אל תתיחס לתגובות האלה תמשיך בשלך ושיהיה המוון בהצלחה!!! ותפסיק להתייחס לכל הקנאים שלא יודעים לפרגן. גם על המנעול דיסק צחקו פעם (אי אפשר להרים את האופנוע על הגב ולברוח??? :eek: )

הכל טוב איתך איש? רוצה לפרוק קצת לחצים, מה התפוצצת פה, תגיד לי?? :boo:

נראה לי שקצת התבלבלת אחי, אתה לא מגיב בYNET.

הייתי אומר לך שאין קשר בין השאלה שלי להודעה שפירסם פותח השרשור, אלא ללינק הספציפי
הייתי שואל אותך איפה ראית מילה אחת של קנאות (:ממממ:)
והייתי שם לינקים ליו טיוב שמדגימים יפה מאוד שאפשר ועוד איך לפרק גלגל/להרים אופנוע (אמנם לא על הגב) ולהסתלק

....אבל זה יהיה בזבוז של הזמן שלי.

אבל אני חייב לשאול- "חנכן"??? :wtf: :confuse:

Goldberg
14-12-2008, 21:41

שמקבעים את "ערמת המתכת" הזאת לרצפה עם כמה ג'מבואים שאותם גם מלחימים לפלטה התחתונה זה יהיה קצת מסובך לפרק את "ערמת המתחת" הזאת סתם ככה.

Cheezy Rider
14-12-2008, 21:47
שמקבעים את "ערמת המתכת" הזאת לרצפה עם כמה ג'מבואים שאותם גם מלחימים לפלטה התחתונה זה יהיה קצת מסובך לפרק את "ערמת המתחת" הזאת סתם ככה.

אם כך, נותר לי רק להצר על המחיר הלא זול בעליל (מעניין כמה עולה משלוח של גרוטאה במשקל הזה?)
ולקוות שחברינו Tom המציא פטנט יעיל לא פחות ואולי אף זול יותר.

Dresdner
14-12-2008, 22:13
להמציא זה טוב , אבל לצאת בהצהרות שההמצאה שלך תהפוך את האופנוע לכמעט בלתי גניב זה קצת יהירות.

אגב יש ישראלי שהמציא מנעול דיסק יחודי שנמכר לחברת לומה הספרדית פטנט נחמד ויעיל אבל ברמה של גניב או לא לא מדובר בפריצת דרך.

יואב קניטל
14-12-2008, 22:15
להמציא זה טוב , אבל לצאת בהצהרות שההמצאה שלך תהפוך את האופנוע לכמעט בלתי גניב זה קצת יהירות.

אגב יש ישראלי שהמציא מנעול דיסק יחודי שנמכר לחברת לומה הספרדית פטנט נחמד ויעיל אבל ברמה של גניב או לא לא מדובר בפריצת דרך.

כן..מה המנעול הזה?

drat
14-12-2008, 22:15
רק מלקרוא את ההודעה הראשונה יש לי שני ניחושים מה הוא הפטנט הסודי.

הראשון פרסה שנכנסת למנעול בתוך בטון. נוסא וקיים בשוק. די קשה לפירוק בעצמו (הגלגל הקדמי לאומת זאת מתרפק תוך 3-5 דקות). הבעיות והסיבה שזה לא ממש מצליח היא זה נתקע הרבה בגלל שזה משמש כמצבור למים וללחות (מצתבר על הברזל וגולש לתוך המנגנון). הסביה השניה שזה מחייב חניה באותו מקום באופן קבוע מה שבעייתי באזור ציבורי. בעיה נוספת היא שזה מסורבל מאוד, מציק ולא נוח. דורש הרבה מאמץ כל פעם לנעול את האופנוע וגורם המון נזק במקרה ששוכחים לפתוח בבוקר. כמו כן אם נתקה מה שקורה בגלל הסיבה שפורטה כבר יהיה מאוד מאוד קשה לפרוץ בלי לגרום נזק לאופנוע. מצד שני אולי זה יתרון. והסיבה האחרונה אי אפשר לנעול אופנוע שטח בגלל החישורים בגלגל.

הפטנט המדהים השני הוא שני עמודים עם מוט פלדה בינהם שעובר דרך הגלגל וננעל מן אות H דרך הגלגל. המתקן העשוי ממוטות פלדה מסיבים לכן מאוד קשה לפריצה. שוב כל הבעיות שתוארו בשיטה הקודמת. המתקן מאוד בעייתי ויקר להתקנה במיוד באזור ציבורי, אבל הוא משמש פטרון מעולה לחניונים בתשלום לדו"ג כמו שיש ביפן.

בגדול לא חדש, מסורבל מאוד, יקר מאוד, מחלק מהמקרים לא חוקי ובגלל זה גם לא הצליח בשום מקום.

יואב קניטל
14-12-2008, 22:24

הראשון פרסה שנכנסת למנעול בתוך בטון. נוסא וקיים בשוק. די קשה לפירוק בעצמו (הגלגל הקדמי לאומת זאת מתרפק תוך 3-5 דקות). הבעיות והסיבה שזה לא ממש מצליח היא זה נתקע הרבה בגלל שזה משמש כמצבור למים וללחות (מצתבר על הברזל וגולש לתוך המנגנון). הסביה השניה שזה מחייב חניה באותו מקום באופן קבוע מה שבעייתי באזור ציבורי. בעיה נוספת היא שזה מסורבל מאוד, מציק ולא נוח. דורש הרבה מאמץ כל פעם לנעול את האופנוע וגורם המון נזק במקרה ששוכחים לפתוח בבוקר. כמו כן אם נתקה מה שקורה בגלל הסיבה שפורטה כבר יהיה מאוד מאוד קשה לפרוץ בלי לגרום נזק לאופנוע. מצד שני אולי זה יתרון. והסיבה האחרונה אי אפשר לנעול אופנוע שטח בגלל החישורים בגלגל.

הפטנט המדהים השני הוא שני עמודים עם מוט פלדה בינהם שעובר דרך הגלגל וננעל מן אות H דרך הגלגל. המתקן העשוי ממוטות פלדה מסיבים לכן מאוד קשה לפריצה. שוב כל הבעיות שתוארו בשיטה הקודמת. המתקן מאוד בעייתי ויקר להתקנה במיוד באזור ציבורי, אבל הוא משמש פטרון מעולה לחניונים בתשלום לדו"ג כמו שיש ביפן.

בגדול לא חדש, מסורבל מאוד, יקר מאוד, מחלק מהמקרים לא חוקי ובגלל זה גם לא הצליח בשום מקום.

חכה,אולי הדוקטור יציג משהו חדש ומרענן שאף אחד לא חשב עליו???

אם לא אז לא נורא.
במידה וכן אני מאחל את כל ההצלחה.

Tom Pel
14-12-2008, 22:52
א' החומרים שצריך כדאי לבנות את הדבר הזה עולים אולי 100 שקל,

ב'זה שוקל משהו כמו 2 קילו וזה לא כל כך מסובך,

מחר אני ירתך את זה ויבדוק את זה על הקטנוע של אבא שלי,

ואני יעשה לזה מבחן ריסוק ואני גם יצלם אותו ויעלה את זה ליוטיוב,

אולי זאת לא המצאת המאה,אבל זה משהו נחמד ואני חושב גם יעיל

avisad1
14-12-2008, 23:02

אני לא חושב שמדובר כאן באיזשהו פתרון שניתן לשאת אותו איתך ביומיום.
לדעתי התכוון הבחור לפתרון לקשירת לילה/ממושכת ליד הבית.
מי שנותן למנעול לצבור לחות וכו,שישא בתוצאות-קצת זזקל פעם בשבועיים שלושה וזה נפתר.

הבחור משתדל,אני כולי תקווה שעל הפרק פתרון טוב ויעיל,אפילו שלא גאוני,מצידי גם שיהיה קצת מסורבל ולגבי המחיר,אם נמכרים מנעולי דיסק ב400 ש"ח-אין שום סיבה לא לשלם אפילו 700 ש"ח עבור משהו חזק וקבוע.
יש מצב שזה ייתן פתרון לבעלי אופנועים יקרים(גם לליבם וגם כספית)ולא מבטחים מקיף-אולי להם זה יהיה פתרון נכון,תשלום חד פעמי לקשירת האופנוע-כל אופנוע שיהיה,גם בעתיד.

סרגיי22
14-12-2008, 23:05
מסקרן מאוד על מה מדובר בכל מקרה בהצלחה מקווה שנראה אב טיפוס בהקדם.:thumbsup2

AmpersanD
14-12-2008, 23:55
אני מאוד מקווה שזה יהיה גם נייד
בהצלחה :thumbsup2

Meirson
15-12-2008, 10:47
עכשיו אני קונה!

בתור אחד שהתעסק איתו לא מעט, חנקן נוזלי לעולם לא יגיע בספריי. אז מספיק עם השטויות...

Nihil
16-12-2008, 13:47
בתור אחד שהתעסק איתו לא מעט, חנקן נוזלי לעולם לא יגיע בספריי. אז מספיק עם השטויות...

סבבה, אז יבוא במיכל מיוחד, ביג דיל. זה לא יקר כמו שזה נישמע.
למעשה החנקן הנוזלי עצמו יותר זול מחלב.

10barosh
16-12-2008, 14:11
אני מאוד מקווה שזה יהיה גם נייד
בהצלחה :thumbsup2

לפי מה שהוא מתאר נייד במיוחד זה לא יהיה.
משהו בסגנון קוביית פלדה במשקל טון שמחובר לאופנוע בשרשרת טיטניום בעובי 5 ס"מ.

NORTON1942
16-12-2008, 14:14
נחייה ונראה.

Cosmic RidE
16-12-2008, 15:00
בהצלחה חבר.
מחכים לתוצאות:thumbsup2

אביחי
16-12-2008, 15:46
אני ממש נרגש... צריך לסמס למישהו? מתי ההכרזה?

nat
16-12-2008, 15:49
למישהו יש עוגן של מיכלית נפט? אני צריכה שרשרת חדשה.

אביחי
16-12-2008, 15:50
למישהו יש עוגן של מיכלית נפט? אני צריכה שרשרת חדשה.

זה מצחיק כמו דלקת בדרכי השתן...

cb1000r9
16-12-2008, 16:08
בהצלחה על ההמצאה, ראשית בדוק שמישהו לא רשם על זה כבר פטנט, אחר כך, קח בחשבון שעל כל המצאה שמצליחה יש 1000 שנכשלות, אבל אל תתיאש אולי יש לך משהו, אם לא תנסה לא תדע...

לגבי מיגון של אופנוע, אני מצאתי את הפתרון האולטימטיבי:
שער פלדה מסיבי, הזעקת ביפר, מצלמת אינטרנט אלקטרונית צופה ומקליטה 24 שעות ביממה על האופנוע וגלאי נפח המפעיל הזעקה ותאורת הלוגן חזקה ולסיום אם הגנב לא נרתע מכל ההזעקות, ממתין לו רובה צייד ואקדח 9 מילימטר וחוק דרומי.

nat
16-12-2008, 16:16
זה מצחיק כמו דלקת בדרכי השתן...

:nana:

zzr1100
16-12-2008, 16:44
בהצלחה על ההמצאה, ראשית בדוק שמישהו לא רשם על זה כבר פטנט, אחר כך, קח בחשבון שעל כל המצאה שמצליחה יש 1000 שנכשלות, אבל אל תתיאש אולי יש לך משהו, אם לא תנסה לא תדע...

שער פלדה מסיבי, הזעקת ביפר, מצלמת אינטרנט אלקטרונית צופה ומקליטה 24 שעות ביממה על האופנוע וגלאי נפח המפעיל הזעקה ותאורת הלוגן חזקה ולסיום אם הגנב לא נרתע מכל ההזעקות, ממתין לו רובה צייד ואקדח 9 מילימטר וחוק דרומי.
חוק דרומי + העזרים הנ"ל עובדים הכי טוב. מר דרומי צריך לרשום על זה פטנט, לדעתי מגיע לו את כל הכבוד שיהיה פטנט על שמו אחרי כל מה שהוא עבר.

Nihil
16-12-2008, 18:23

איזה כיף לך שכל נסיעה מתחילה וניגמרת באותה נקודה ממוגנת.
או שלא...

פיתרונות קבועים לא חסרים- טבעות בקיר, רוטווילרים וכו..
חידוש אמיתי יהיה מנעול נייד ויעיל.

ראיתי איפשהו מוט שניכנס דרך הציר של הזרוע האחורית ומתחבר לשרשרת\קיר.
אולי זאת נקודה טובה להתחיל בה..

shai101
16-12-2008, 22:27
הכל טוב איתך איש? רוצה לפרוק קצת לחצים, מה התפוצצת פה, תגיד לי?? :boo:

נראה לי שקצת התבלבלת אחי, אתה לא מגיב בYNET.

הייתי אומר לך שאין קשר בין השאלה שלי להודעה שפירסם פותח השרשור, אלא ללינק הספציפי
הייתי שואל אותך איפה ראית מילה אחת של קנאות (:ממממ:)
והייתי שם לינקים ליו טיוב שמדגימים יפה מאוד שאפשר ועוד איך לפרק גלגל/להרים אופנוע (אמנם לא על הגב) ולהסתלק

....אבל זה יהיה בזבוז של הזמן שלי.

אבל אני חייב לשאול- "חנכן"??? :wtf: :confuse:

קודם כול ... כן הרבה לחצים :boo::boo: עיצבן אותי החוסר פרגון לבחור

לא צריך שיהיה במפורש את המילה "קנאות" כדי להבין :salute:

ונכון שאפשר לגנוב אופנוע עם מנעול דיסק וראיתי את הסרטונים האלה --- אבל עדיין מי שהמציא אותו מליין :winner: וכמעט כל רוכב שני יש לו מנעול דיסק היום :number1:

avisad1
16-12-2008, 22:44
קודם כול ... כן הרבה לחצים :boo::boo: עיצבן אותי החוסר פרגון לבחור

לא צריך שיהיה במפורש את המילה "קנאות" כדי להבין :salute:

ונכון שאפשר לגנוב אופנוע עם מנעול דיסק וראיתי את הסרטונים האלה --- אבל עדיין מי שהמציא אותו מליין :winner: וכמעט כל רוכב שני יש לו מנעול דיסק היום :number1:

לא צריך להתרגש,תמיד יש את המבאסים שגם אם תאמר שיצקת על האופנוע כרגע שלושה קוב של בטון מזויין,ואפילו כבר לא רואים את האופנוע,תקבל תגובה כמו:
"עדיין אפשר לגנוב צריך רק שלושה אנשים,חנקן ומשאית מנוף וגונבים אותו בצ`יק"

פשוט לפרגן,לקוות שיפתיע ולהמתין....ואם עד עכשיו לא ברורה הגישה,אז לפותח השרשור...

בהצלחה:headbang::headbang:

EyalBW250
17-12-2008, 00:26
רק ככה אפשר באמת לשמור על אופנוע.

http://www.youtube.com/watch?v=sR_UubsHf7M

monstrosity
17-12-2008, 12:03

גם את זה אפשר להעמיס על משאית.

פתרון יותר פשוט,אתה לוקח עובד זר מדרום קונגו,נותן לו 10 ש''ח לשעה,נותן לו נבוט,בקבוק וודקה וגם חבר רוטביילר.

kobibard
17-12-2008, 13:46
שאלה קטנה ?
איך ננעל את המנעול בעזרת מפתח בעזרת שלט או מה??
כי ברגע שיש מפתח אז יש הרבה פורצים היום שבקלות פותחים מנועלים

Red Devil
17-12-2008, 13:51
שאלה קטנה ?
איך ננעל את המנעול בעזרת מפתח בעזרת שלט או מה??
כי ברגע שיש מפתח אז יש הרבה פורצים היום שבקלות פותחים מנועלים

מנעול אלקרו-מגנטי Normaly Close עם לשלט rolling code.

TheWave
17-12-2008, 23:01

זה לא נראה כזה מסיבי

scar
17-12-2008, 23:42
זה לא נראה כזה מסיבי
ועדיין, בהנחה שהוא מעוגן לרצפה בחצר שלך, סביר להניח שאתה תתעורר כשינסו לחתוך אותו, העניין הוא שהם כנראה פשוט יפרצו לך את המנעול בתוך פחות מדקה...

נחשפתי היום בעבודה לפרט אינפורמציה שאולי יעניין את מי מאיתנו שמחזיק את האופנוע בתוך מחסן עם אזעקה: ישנו מחולל עשן שמתממשק למערכת אזעקה, עלותו כ 5K זוזים, חוקי לשימוש בשטח הפרטי שלך, אינו רעיל והמטרה שלו היא לייצר מיסוך עשן שמאד קשה עד בלתי אפשרי לעבוד בתוכו גם עם מסיכת גז, מישהו בחברה ניסה את זה והוא אומר שהוא לא ראה את קצה האף של עצמו.
החברה שאני עובד בה לא עובדת עם לקוחות פרטיים, אבל אני יכול לנסות לברר פרטים לגבי ספקים אחרים אם מישהו מעוניין.

*כאמור מערכות האזעקה שעובדים איתן אצלינו הן לא בדיוק ביתיות כך שעשויות להדרש התאמות כלשהן לשימוש עם אזעקה סטנדרטית.

Meirson
18-12-2008, 00:18
סבבה, אז יבוא במיכל מיוחד, ביג דיל. זה לא יקר כמו שזה נישמע.
למעשה החנקן הנוזלי עצמו יותר זול מחלב.

זה כן. המיכל הוא דמוי חבית ולעולם לא תוכל לשפוך אותו בדיוק כזה שיפגע בדיוק במנעול. חוץ מזה, מה כבר תוכל להשיג בכיסוי המנעול בקרח ? זה לא יהפוך אותה לשבירה. אתה לא מקפיא דף נייר.

drat
18-12-2008, 00:21
זה כן. המיכל הוא דמוי חבית ולעולם לא תוכל לשפוך אותו בדיוק כזה שיפגע בדיוק במנעול. חוץ מזה, מה כבר תוכל להשיג בכיסוי המנעול בקרח ? זה לא יהפוך אותה לשבירה. אתה לא מקפיא דף נייר.

דווקא על השרשרת שלי זה אבד, לפחות על פי דברי החוקר ביטוח.

TheWave
18-12-2008, 23:44
הבנתי שחנקן נוזלי מאוד אפקטיבי עבור פלדה מחוסמת. זה עושה אותה קשיחה\שבירה כמו זכוכית.
החיסרון של זה הוא שזה לא פרקטי בשביל שרשראות גדולות במיוחד או מנעולי כבל למיניהם.
איזה בחור עשה ניסוי ביתי (http://www.creekcats.com/pnprice/bikelock.html) עם מנעולי אופנוע וחנקן נוזלי. אתם מוזמנים לקרוא.

Meirson
19-12-2008, 13:09
אני בכל זאת לא רואה איך השימוש בחנקן נוזלי פרקטי. הוא בטח לא עושה את המתכת שבירה כמו זכוכית, אבל זה לא הטיעון. העניין הוא שבמקרה כמו של מנעול דיסק, אי אפשר לשפוך חנקן נוזלי בצורה כזאת שלא תזיק לאופנוע עצמו...

10barosh
19-12-2008, 13:19

אם מחנים רוב הזמן באותו מקום זה יכול להיות מאוד יעיל.
אף אחד לא רואה מה עומד בפנים ואולי זה ריק, אבל מצד שני אם עוקבים אחרי בעל האופנוע ולומדים את הרגליו ואת אופן הנעילה...

EyalBW250
19-12-2008, 13:30
כל הודעה שניה פה אומרת שלא יכול להיות שמשתמשים בחנקן נוזלי.
חנקן נוזלי כלכך פופולארי בצל גנבים בעולם שזה נראה כאילו מייצרים אותו במיוחד בשבילהם.
אם תתפוס גנב בכל מדינה בעולם יש יותר סיכוי למצוא אצלו חנקן נוזלי מאשר מברג.

ולממציא הגדול.
אם אתה רוצה שלא יגנבו לך את האופנוע,צריך לקשור את השילדה.
אם קושרים את הגלגל,מפרקים לך את הגלגל,זה לוקח שניות.

לי כבר פירקו כל חלק שיכול להיות בקטנועים שהיו לי.
אז זה לא ממש עוזר כמה שתקשור אותו,אפשר לקחת את מה שלא קשור.

Meirson
19-12-2008, 18:36
על סמך מה אתה אומר שגנבים משתמשים בחנקן נוזלי ?

Mill3r
19-12-2008, 18:40
על סמך מה אתה אומר שגנבים משתמשים בחנקן נוזלי ?

על סמך הנסיון המר של בעלי האופנועים בארצנו...

רפאל
19-12-2008, 19:54
אין דבר העומד בפני הברנר שלי :worship::worship::worship: הכי שקט ויכול להמיס אפוד קרמי :):)

Meirson
20-12-2008, 02:44
על סמך הנסיון המר של בעלי האופנועים בארצנו...

באמת ? כמה פעמים תפסת גנב שופך חנקן נוזלי ממיכל במשקל 22 ק"ג על מנעול/שרשרת האופנוע שלך ?

600 ירושלמי
20-12-2008, 03:31
באמת ? כמה פעמים תפסת גנב שופך חנקן נוזלי ממיכל במשקל 22 ק"ג על מנעול/שרשרת האופנוע שלך ?

תגיד, אתה מנסה לתת לנו חידות?
אם יש לך מה לשפוך בנושא- שפוך.

DRAT כתב לך שככה גנבו לו את האופנוע (אחד מהם לפחות), יש לי חבר טוב שבבוקר הגניבה של הכלי שלו הייתי איתו ואני אומר לך שהממצאים לגבי אופן שבירת השרשראות שלו היו "חנקן נוזלי".

אני לא כימאי. אני לא עובד עם חנקן.
אני לא מבין למה זה חייב לבוא במיכל של 22 ק"ג.

מאידך, עושה רושם שלך כן יש מה לספר לנו שסותר את מה שאנחנו יודעים (או חושבים שאנחנו יודעים), אז אם באת לחוד לנו חידות- המשך כך, אם לא תקדיש לנו בבקשה מספר דקות ותכתוב מה הידע/נסיון שלך מלמד ומדוע העניין של שימוש בחנקן כ"כ מופרך.

EyalBW250
20-12-2008, 03:39
http://www.instructables.com/id/How-To-Freeze-A-Lock-Off!/?comments=all

וידאו של איך מקפיאים ושוברים מנעול.

ועוד אחת
http://www.youtube.com/watch?v=NGU8CkOG9a8

NORTON1942
20-12-2008, 04:21
שלום לכולם,
שמח על כל הלב קניתי 3 שרשארות של KRYPTONITE NEW YORK CHAIN. הכל היה סבבה עד שצפיתי בסרט הזה. וזה שרשרת מסוג forgethbout שנחשבת לחזקה ביותר של KRYPTONITE
כמובן שהסרט צולם ע"י חברת מנעולים מתחרה
http://www.youtube.com/watch?v=TlHurdm48XQ&NR=1

אנחנו מודאגים מחנקן? הנה פריצת מנעול בעזרת עט כתיבה
http://www.youtube.com/watch?v=fITFHLAxMeE&NR=1
והנה עוד סרט על נבלות סרוחות מעלימות CBR 600 לתוך VAN.

http://www.youtube.com/watch?v=D96QM-lzLM8&feature=channel_page

yoramf
20-12-2008, 07:47

חנקן הופך לנוזלי בטמפרטורה של מינוס 196 מעלות ולכן צריך לאכסן ולשנע אותו במיכלים שמאפשרים בידוד מאסיבי מהסביבה ושמירה על טמפרטורה קיצונית כזו או במיכלי לחץ מיוחדים.
למרות ה"קושי" חנקן נוזלי משמש למגוון מטרות ביניהן הקפאת רקמות - בנק הזרע למשל, ולכן נמצא בכל בית חולים, טיפול בכל מיני יבלות - ולכן נמצא כמעט בכל משרד של רופא עור ושימוש מודרני מקובל הוא להקפאה מהירה של גלידות ומאכלים שונים במטבח המולקולרי - ולכן נמצא בהרבה מאוד מסעדות.

אולי לא נוח להסתובב עם זה אבל החומר זמין בכל מקום.

Meirson
20-12-2008, 13:18
תגיד, אתה מנסה לתת לנו חידות?
אם יש לך מה לשפוך בנושא- שפוך.

DRAT כתב לך שככה גנבו לו את האופנוע (אחד מהם לפחות), יש לי חבר טוב שבבוקר הגניבה של הכלי שלו הייתי איתו ואני אומר לך שהממצאים לגבי אופן שבירת השרשראות שלו היו "חנקן נוזלי".

מאידך, עושה רושם שלך כן יש מה לספר לנו שסותר את מה שאנחנו יודעים (או חושבים שאנחנו יודעים), אז אם באת לחוד לנו חידות- המשך כך, אם לא תקדיש לנו בבקשה מספר דקות ותכתוב מה הידע/נסיון שלך מלמד ומדוע העניין של שימוש בחנקן כ"כ מופרך.

אין לי שום כוונה לתת לכם חידות. אני גם לא בא להפריך שום דבר אלא רק אומר שזה פשוט לא נשמע הגיוני.
כדי למנוע תאונות חנקן נוזלי בדרך כלל בא במיכלים מפלדה מאוד, מאוד עבה. מאוד קשה לעבוד איתו והוא מצריך ציוד כמו כפפות יקרות ומסורבלות שלא קל לעבוד איתן. חנקן הוא חומר מאוד נדיף (עקב הטמפ' הנמוכה שבה הוא מגיע) ולכן מאוד קשה לשפוך אותו בדיוק כזה שיפגע בשרשרת או מנעול (שלא לדבר על מנעול דיסק). עוד שאלה היא איזה ממצאים בדיוק מעידים על שימוש בחנקן נוזלי ?...
אגב, EyalBW250, הסרטונים שהבאת מדגימים שימוש באוויר דחוס ולא בחנקן נוזלי...

Liran_a
20-12-2008, 13:23
אולי לא נוח להסתובב עם זה אבל החומר זמין בכל מקום.

להיפך !
הרבה יותר נוח להסתובב עם מכלים קטנים של חנקן נוזלי, מאשר עם תוכי/מספריים הידראולים.
המיכלים שנמצאים אצל הרופא עור, הם בערך בגודל של מיכל תרסיס רגיל.

drat
20-12-2008, 13:26
אין לי שום כוונה לתת לכם חידות. אני גם לא בא להפריך שום דבר אלא רק אומר שזה פשוט לא נשמע הגיוני.
כדי למנוע תאונות חנקן נוזלי בדרך כלל בא במיכלים מפלדה מאוד, מאוד עבה. מאוד קשה לעבוד איתו והוא מצריך ציוד כמו כפפות יקרות ומסורבלות שלא קל לעבוד איתן. חנקן הוא חומר מאוד נדיף (עקב הטמפ' הנמוכה שבה הוא מגיע) ולכן מאוד קשה לשפוך אותו בדיוק כזה שיפגע בשרשרת או מנעול (שלא לדבר על מנעול דיסק). עוד שאלה היא איזה ממצאים בדיוק מעידים על שימוש בחנקן נוזלי ?...
אגב, EyalBW250, הסרטונים שהבאת מדגימים שימוש באוויר דחוס ולא בחנקן נוזלי...

החוליה השבורה שנמצאת בשטח. החיתוך לא אופיני למקאטר ברזל מכיוון החליה נראת כשבורה ולא חתוכה ואין את העיוות האופיני בחיתוך. חנקן נוזלי מגיע במיכל כבד, אבל הגנבים מגיעים עם טנדר GMC גדול כך שאין להם בעיה להשתמש כבמיכל של 22 קילוגרם. אם השרשת רופפת הפ פשות משראים את השרשרת בתוך החנקן ולא שופכים אותו אם היא לא רופפת אז הם מזיזים את האופנוע לאחר ניתוק האזעקה כך שתהיה רופפת.
עם מנעול דיסק הם בכלל לא מתעסקים, הם פשוט זורקים את האופנוע על הטנדר ועוברים לבא. שלמות הפירינג זה לא מה שמעניין אותם. גם ככה הם או מוכרים את האופנוע לחלקים או שהאופנוע מוחזר תמורת כופר כפי שהוא עם הסקים בפירינג והשריטות גם ככה אתה לא רואה אותו לפני שאתה משלם.

Meirson
20-12-2008, 18:18
שפכת אור על הנושא. תודה.

maymony
20-12-2008, 18:27
אתם הולכים רחוק מידי
מיני ברנר יפתח את כל הסק בלי יותר מידי רעש ובקלות יחסית

Meirson
20-12-2008, 21:06
אני לא בטוח שמיני ברנר מגיע לטמפ' המבוקשת כדי להמיס פלדה. יש לך סימוכין ?

drat
20-12-2008, 21:15
תקרא את השירשור הזה (http://www.fullgaz.co.il/forums/showthread.php?t=34927) אפשר להגדיר אותו כ"כל הדרכים שבהן אפשר לגנוב לך את האופנוע בפחות מ5 דקות", או "השירשור לפרנויד הגמור".