PDA

View Full Version : לידיעת כל מי שמחפש איפה לעשות תאוריה

eyal_c
10-04-2008, 12:00
ראיתי שרשמו שיש תאוריות רק בת"א חיפה, י-ם, ונהריה.
אז יש עוד מקומות לתאוריות ברחבי הארץ, אשדוד רחובות אשקלון(בטח יש עוד), אל תבואו מוקדם כי סתם יש תור, תבואו אחרי הצהריים ככה 1-2 כבר אין תורים ניכנסים תוך כמה דקות.
אני עשיתי באשדוד ניכנסתי תוך 2 דקות ויצאתי תוך 9 דקות עובר בהצלחה(לא ראיתי תאוריה מ98).
עדיין השאלות הישנות, 30 שאלות מותר 4 פסילות, תעשו מהר לפני שישנו את זה שוב.

yarko
10-04-2008, 12:03
לכמה זמן תקפה תיאוריה?

האם יש טעם לרוץ לעשות תיאוריה עכשיו כשהשדרוג ל-A יבוצע למעשה רק בספטמבר?

eyal_c
10-04-2008, 12:06
לא יודע לכמה זמן זה תקף אבל עדיף לך לגמור אם זה עכשיו כי ביוני תצטרך לעשות מבחן מעשי גם בכביש וכרגע זה רק מבחון במגרש וזהו.

dorix
10-04-2008, 12:14
לכמה זמן תקפה תיאוריה?

האם יש טעם לרוץ לעשות תיאוריה עכשיו כשהשדרוג ל-A יבוצע למעשה רק בספטמבר?

יש ועוד איך!!!
רוץ עכשיו תעשה והתיאוריה שלך תיהיה תקפה לספטמבר.
נדמה לי שהיא תקפה לשנה או שנתיים.
בהצלחה:D

eyal_c
10-04-2008, 12:16
אהה גם שממש אוטוטו הם הולכים לשנות את התאוריה לאיזה 60 שאלות או יותר לא זוכר בדיוק כמה.

mr_gray
10-04-2008, 14:34
שאלה טפשית אבל נו עבר ים זמן מהתיאוריה שעשיתי, פעם ב2001 . . . איפה אני משיג את הספרון הכחול המעצבן הזה ?

liorgadidi
10-04-2008, 15:26
אם בתאוריה...

1)האם ללמוד מאתר"למד" באינטרנט בלבד זה מספיק?
2)פותחים מכון לתאוריה קרוב לבית שלי בעוד שישה ימים,באיזה שיטה אני צריך ללמוד(חדשה,ישנה,עוד משהו?),מה שיש ב"למד" מספק?
3)יש לי טופס ירוק חתום ומוכן,האם אני צריך להביא תעודת זהות בשביל לעשות את התאוריה?לבוא עם הורים?

כל כך מבולבל מכל השביטות והמכונים החדשים...

תודה לעוזרים...

eyal_c
10-04-2008, 15:33
טופס ירוק חתום מרופא ואופטימטריסט, צריך גם חותמת ממשרד הרישוי כדי לאשר שהיית אצל הרופאים!
שלם בדואר 40 ש"ח לתאוריה לחברת טלדור, בדואר יש להם את המספר חשבון שלהם.
קח את הטופס ואת הקבלה של התשלום לתאוריה ות"ז לאיפה שניבחנים ושם כבר יכוונו אותך.
בקשר למבחן זה עדיין המבחן הישן מה שהיה לא שינו אותו עדיין, 30 שאלות ו4 פסילות.
כנס לאתר של משרד הרישוי ותיראה שם דוגמא

roi841
10-04-2008, 15:34
התיאוריה עולה 40 ש"ח והיא תקפה לשנתיים הספרון 2008 עולה 40-50 ש"ח התוכנה שיש בלמד או באינטרנט היא לא מקיפה והיא לא מוצלחת לפי עניות דעתי בגלל שהיא לא עונה לך על השגיאות ויש שאלות שלא מנוסחות כמו שצריך עצה שלי קנה את הספרון תלמד תעשה את המבחנים יש שם 29 מבחנים בספרון וסיים עם זה בפעם אחת בהצלחה:thumbsup2

liorgadidi
10-04-2008, 16:51
טופס ירוק חתום מרופא ואופטימטריסט, צריך גם חותמת ממשרד הרישוי כדי לאשר שהיית אצל הרופאים!
שלם בדואר 40 ש"ח לתאוריה לחברת טלדור, בדואר יש להם את המספר חשבון שלהם.
קח את הטופס ואת הקבלה של התשלום לתאוריה ות"ז לאיפה שניבחנים ושם כבר יכוונו אותך.
בקשר למבחן זה עדיין המבחן הישן מה שהיה לא שינו אותו עדיין, 30 שאלות ו4 פסילות.
כנס לאתר של משרד הרישוי ותיראה שם דוגמא

בקשר לת''ז,
אני מתחת לגיל16 ועדיין אין לי ת''ז ואת הטופס הירוק עשיתי עם דרכון שלא בתוקף:rolleyes:
לא ייתנו לי לעשות את התאוריה בלי ת''ז?הם "יחליקו" את עניין הדרכון?
חותמת ממשרד הרישוי,מאיפה אני משיג דבר כזה?(אני מבין שבמשרד הרישוי,אבל האם זה באמת הכרחי?איך אני מוצא את הסניף הקרוב אליי?)

התיאוריה עולה 40 ש"ח והיא תקפה לשנתיים הספרון 2008 עולה 40-50 ש"ח התוכנה שיש בלמד או באינטרנט היא לא מקיפה והיא לא מוצלחת לפי עניות דעתי בגלל שהיא לא עונה לך על השגיאות ויש שאלות שלא מנוסחות כמו שצריך עצה שלי קנה את הספרון תלמד תעשה את המבחנים יש שם 29 מבחנים בספרון וסיים עם זה בפעם אחת בהצלחה:thumbsup2

כנראה שאקנה את הספר,מאיפה אני קונה אותו?
אמור כתוב עליו משהו כדי שאוכל לזהות?מתי ישנו את שיטת התאוריה?יכול להיות שבשבועיים הקרובים?

finn
10-04-2008, 20:19
למי שרוצה לעבור תאוריה בת"א, ישנה רשימה על דף הנתלית מחוץ למקום.... אני הגעתי בשש בבוקר וקיבלתי והייתי מס. 99 נכנסתי לתאוריה רק באחת. תבואו ערב קודם ב21:00 או אפילו בחצות ותרשמו את שמכם על הדף המופיע במקום. התור ישמר לכם לכל היום. (כך זה היה אתמול, אין אחריות למה שיהיה שבוע הבא).

במזל"ט אני עברתי כמו אייל תוך עשר דקות.... :D

psymaster
15-04-2008, 01:18
בקשר לת''ז,
אני מתחת לגיל16 ועדיין אין לי ת''ז ואת הטופס הירוק עשיתי עם דרכון שלא בתוקף:rolleyes:
לא ייתנו לי לעשות את התאוריה בלי ת''ז?הם "יחליקו" את עניין הדרכון?
חותמת ממשרד הרישוי,מאיפה אני משיג דבר כזה?(אני מבין שבמשרד הרישוי,אבל האם זה באמת הכרחי?איך אני מוצא את הסניף הקרוב אליי?)

כנראה שאקנה את הספר,מאיפה אני קונה אותו?
אמור כתוב עליו משהו כדי שאוכל לזהות?מתי ישנו את שיטת התאוריה?יכול להיות שבשבועיים הקרובים?

כדי לעשות תאוריה אתה צריך שאחד ההורים יבוא איתך ויחתום לך על כך שהוא מאשר לך לגשת לתאוריה על אופנוע עד 14.6 כ"ס (דהיינו רישיון עד 125 סמ"ק),כיוון שאתה מתחת לגיל 17.
לאחר מכן אתה צריך להציג תעודת זהות שלך ואם אין (כנאמר) תבוא עם דרכון ואני מאמין שצריכים דרכון בתוקף.
לפי דעתי,לא ייתנו לך לגשת לתאוריה ללא דרכון בתוקף או אם תציג תעודת זהות של אחד ההורים.
אבל זוהי דעתי,אולי יאשרו לך לגשת עם דרכון שלא בתוקף או ת"ז של ההורים.
*ולגביי הספר,הדף תמרורים והחוברת עם השאלות והתשובות אני מאמין שאתה תקבל אצל המורה שאליו תלך ללמוד נהיגה.
עד כאן מקווה שהייתי ברור :]
בהצלחה שיהיה!

mr_gray
15-04-2008, 01:43

האמת, פעם שנייה, פעם ראשונה הייתה לפני 7 שנים אבל נו רוצים להשתדרג :D

dorix
15-04-2008, 01:54
מי שרוצה לעשות תיאוריה בזמן הקרוב מומלץ ללכת עכשיו!! ולא התעצל.
חבל, כרגע זה במתכונת הרגילה, הבנתי שבקרוב זה ישתנה.

בהצלחה לכולם.

oR161
15-04-2008, 02:13
שמעתי שחזרו לעבוד בחולון זה אמיתי?, אפשר לגשת בחולון?, נשמע קצת מסובך כל החלוקות האלה
אין מענה טלפוני אין כלום

-אלירן-
15-04-2008, 12:28
למי שרוצה לעבור תאוריה בת"א, ישנה רשימה על דף הנתלית מחוץ למקום.... אני הגעתי בשש בבוקר וקיבלתי והייתי מס. 99 נכנסתי לתאוריה רק באחת. תבואו ערב קודם ב21:00 או אפילו בחצות ותרשמו את שמכם על הדף המופיע במקום. התור ישמר לכם לכל היום. (כך זה היה אתמול, אין אחריות למה שיהיה שבוע הבא).

במזל"ט אני עברתי כמו אייל תוך עשר דקות.... :D

מזל טוב על התאוריה :)

ובקשר למה שאמרת מי שרוצה לגשת בת"א הבנתי שזה בתחנה מרכזית החדשה בקומה חמישית או משהו כזה איפה בדיוק? ואם אני הולך רושם ת'שם שלי כמו שאתה אומר ערב קודם באיזה שעה אני צריך לבוא יום למחרת? אני מקבל מספר באותו רגע שאני רושם ת'שם או מה?

Red Devil
15-04-2008, 18:29
קצת סדר בבאלגן....

מתאריך 1/3/08 חובה לעשות תיאוריה ל- A1, A (לא חשוב מה ואיזה רישיון יש לך)
תוקף התיאוריה הוא לשנתיים!
כיום בנוי השאלון (גם הממוחשב) לפי השאלות הישנות והמוכרות, בעוד שלושה חודשים יגדילו את בנק השאלות לכ-1000
ובנוסף תיהיה חובת טסט מלא (שיעורים + שליטה במגרש + רכיבה בכביש).

למידע נוסף ומקומות בחינה (http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_567/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_34F/.ce/7_0_56G/.p/5_0_4HC/.d/2?PC_7_0_56G_subject=HE_TEORIA_21&actionType=browse#7_0_56G)
לתרגול ומבחנים לדוגמה (http://www.nahaghadash.com/)

נ.ב.
היום הייתי ברחובות, ישנו גם דואר צמוד, שילמתי בדואר 40 ש"ח נכנסתי להיבחן
וסה"כ לאחר כשעה הייתי כבר בדרך הביתה עם חיוך על השפתיים ודף של "עובר" ל-A ביד!

דינגו
06-05-2008, 11:42
קיבלתי היום פטור מתיאוריה במשרד הרישוי ליד קניון איילון (דיזיין סנטר).
בתור המהיר - ללא מספרים - שעובד בין 10:00 ל-12:30.
אולי זה קשור לעובדה שעשיתי רשיון "עד 500" לפני 1.1.07.

לפי מה שכתבו לי על הטופס - ניתן לעשות רק מבחן שליטה עד ה-30.6, ולא עד ה-1.6.

לידיעתכם.

eyal_c
06-05-2008, 11:48
כן שינו את זה שוב, ביטלו את הצורך בתאוריה, בקשר למבחן שליטה טוב לדעת:salute:
דאך אגב מי שיש לו על 500 מ98 מה יצטרך לעשות אחרי ה30.6 ?

קובי גלנטי (c)
06-05-2008, 13:34
כן שינו את זה שוב, ביטלו את הצורך בתאוריה, בקשר למבחן שליטה טוב לדעת:salute:
דאך אגב מי שיש לו על 500 מ98 מה יצטרך לעשות אחרי ה30.6 ?
מבחן מלא.

mr_gray
06-05-2008, 13:36
אז אחרי הזוואה של התור לתיאוריה - שרף לי יום שלם - הגעתי למשרד הרישוי הפקידה חתמה ולהתראות. כן יש לי רישיון משנת 01' לעד 500 אבל לאור כל בדיבורים של כן צריך ולא צריך אמרתי אני הולך, עושה, וזהו סיימתי. ככה ששום טסטר חכם מדי לא יחליט ביום הטסט שאני בעצם כן צריך . . .

על כל פנים, אחרי שיעור על דרוזי המורה טוען שאני בסדר והטסט (ועוד שיעור לפני הטסט) מחר . . . תחזיקו לי אצבעות . . .

אגב, אחרי הירידה מהדרוזי וחזרה לGTR שלי, הבנתי 2 דברים. אני ממש אבל ממש לא בכיוון של סופר מוטו/ שטח וכאלה. והשני הוא, שהבנתי למה כוונת המשורר כאשר הוא מדבר על איכות ההרכבה של היוסאנג מול היפנים . . .

600 ירושלמי
06-05-2008, 14:51
1. והטסט (ועוד שיעור לפני הטסט) מחר . . . תחזיקו לי אצבעות . . .
2.אגב, אחרי הירידה מהדרוזי וחזרה לGTR שלי, הבנתי 2 דברים. אני ממש אבל ממש לא בכיוון של סופר מוטו/ שטח וכאלה.
3.והשני הוא, שהבנתי למה כוונת המשורר כאשר הוא מדבר על איכות ההרכבה של היוסאנג מול היפנים . . .

1. בהצלחה.:thumbsup2

2. חבל שאתה מחליט דברים כאלו עקב רכיבה של כמה דקות במגרש סגור על כלי מסכן (השם ייקום שמנו) של לימוד נהיגה.

3. לא שאני מתווכח לגבי הבדלי האיכות אבל אל לך לשפוט לפי ההבדל בין האופנוע שלך לבין דרוזי.
אופנוע שטח מן הסתם תמיד בנוי בצורה מסיבית יותר, פחות פיירינגים, ומרגיש יותר חזק (פיסית) מכל אופנוע כביש (ולא משנה אם זה יפני קוראני או תימני;)).

mr_gray
06-05-2008, 15:26
1. בהצלחה.:thumbsup2

2. חבל שאתה מחליט דברים כאלו עקב רכיבה של כמה דקות במגרש סגור על כלי מסכן (השם ייקום שמנו) של לימוד נהיגה.

3. לא שאני מתווכח לגבי הבדלי האיכות אבל אל לך לשפוט לפי ההבדל בין האופנוע שלך לבין דרוזי.
אופנוע שטח מן הסתם תמיד בנוי בצורה מסיבית יותר, פחות פיירינגים, ומרגיש יותר חזק (פיסית) מכל אופנוע כביש (ולא משנה אם זה יפני קוראני או תימני;)).

הכוונה הייתה יותר לכיוון של העברת ההילוכים והבלמים, הכל עבד הרבה יותר חלק למרות שהGTR שלי חדש והדרוזי שחוט . . .

Jeremy123
06-05-2008, 15:27
יש לי רישיון לA2 ולB..
בשביל A1 אני צריך שוב תיאוריה?
עברתי כבר 2..